O nas

O nas – Gorąco zapraszamy do Centrum Szkoleniowo Integracyjnego JAGIELLONKA . Znajduje się on w bliskiej odległości od Pionek , a jednocześnie gwarantuje ucieczkę od miejskiego zgiełku . Warto też zauważyć , że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z innymi miastami regionu jak np. Radom, Kozienice, Jedlnia Letnisko.
 
Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną klimatyzowaną i przestronną , bo mogącą pomieścić aż 300 osób salę bankietową . Ponadto pomieszczenia w naszym obiekcie można modyfikować i dostosowywać indywidualnie do potrzeb danej imprezy ponieważ mamy zamontowany system ścian mobilnych.
 
Dodatkowym atutem jest uroczy i rozległy ogród , w którym znajdziecie Państwo czas na chwilę odpoczynku po wyczerpujących atrakcjach zabawy.
 
Poza przyjęciami weselnymi zajmujemy się również organizacją chrztów , komunii , a także innych uroczystości i wydarzeń (konferencje , szkolenia , meetingi). W obiekcie znajdują się nowoczesne toalety, przystosowane również do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także szatnie dla gości. Posiadamy ponadto przestronny parking . W części hotelowej natomiast czekają na Państwa komfortowo wyposażone pokoje hotelowe.
 
Podczas przyjęcia , część restauracyjna jest wyłącznie do Państwa dyspozycji – cały teren jest ogrodzony i zamykany . Natomiast o Państwa podniebienia zadba nasz szef kuchni  , który zaproponuje menu weselne dostosowane do oczekiwań gości oraz charakteru imprezy .
 
Jeżeli szukasz miejsca na wesele , chrzciny lub komunię , a może chcesz zorganizować spotkanie lub szkolenie dla swoich pracowników – sala bankietowa Jagiellonki jest właśnie dla Ciebie . 

Serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń. Przyjedź. Obejrzyj.